Pixlr.com

Pixlr staat gerangschikt op 1.603 in Nederland. 'Photo editor online - Pixlr.com edit image.'

1.603Rangschikking in Nederland

2.006Rangorde Wereldwijd

Maandelijks bekeken pagina's15.834.798
Maandelijkse bezoeken 3.269.875
Waarde per bezoeker€ 0,25
Geschatte waarde€ 1,55 Miljoen
Externe links27.365
Aantal pagina's--

Laatst aangepast: 24-11-2017 . Geschatte gegevens, lees disclaimer.

Bezoekers

LandLand rangGebruikersPagina bezoekers
Andere landen14,40%13,50%
Filippijnen 698 1,30%1,50%
Indië 766 15,90%15,40%
Mexico 785 3,90%3,50%
Argentinië 920 1,50%1,40%
Singapore 972 1,00%1,00%
Indonesië 1.003 2,20%2,30%
Canada 1.053 3,00%3,30%
Brazilië 1.095 4,50%5,20%
Chili 1.105 0,50%0,70%
Ierland 1.140 0,60%0,40%
Verenigd Koninkrijk 1.176 4,40%4,40%
South Africa 1.186 0,90%1,10%
Griekenland 1.203 1,00%0,90%
Maleisië 1.216 1,00%0,90%
Azerbeidzjan 1.276 0,60%0,50%
Venezuela 1.414 0,70%0,50%
Australië 1.450 1,40%1,40%
Nederland 1.603 1,40%1,20%
Turkije 1.623 1,50%1,90%
Pakistan 1.682 1,20%1,10%
Verenigde Staten van Amerika 1.692 16,80%19,50%
Tsjechische Republiek 1.720 0,60%0,60%
Italië 1.813 2,00%1,60%
Zweden 1.876 0,80%0,60%
Rusland 2.322 3,60%3,20%
Frankrijk 2.342 2,80%2,50%
Spanje 2.537 1,80%1,40%
Oekraïne 2.811 0,50%0,40%
Duitsland 3.061 2,80%2,50%
Polen 3.171 1,00%0,80%
Thailand 3.803 0,60%0,50%
Japan 4.340 2,60%2,60%
China 16.902 0,80%1,60%

Het is vooral populair in de landen, Indonesië, Singapore, Argentinië, Mexico, Indië & Filippijnen.

CityCity rangGebruikersPagina bezoekersPagina bezoek per gebruiker
Oudenbosch240.20%0.10%1.00
Hoogvliet290.10%0.10%1.60
Maastricht870.10%0.10%1.40
Amstelveen3830.10%0.10%1.00
Haarlem5770.10%0.10%1.60
Utrecht7080.10%0.10%1.60
Bezoekers geschiedenis Gemiddelde 90 dagen
Rangorde Wereldwijd1.686 -183
Dagelijks Aantal Bezoekers204.370+8,1%
Dagelijkse bezoekers rang1.266 -176
Dagelijks Webpagina Bekeken236.313+4,2%
Dagelijkse pagina bezoekers rang4.104 -376
Pagina bezoek per gebruiker1,62 -3,57%
Inhoud

www.Pixlr.com

Topics: Pixlr Editor, Pixlr Express, Pixlr-o-matic, en Pixlr Grabber.

Categorie: 'Graphics/Image Editing'

Leeftijd: Het ging live op 04-01-2006, waardoor het nu 11 jaar, 10 maanden oud is.

De geschatte 223.470 dagelijkse bezoekers bekijken elk gemiddeld 1,62 pagina's.

LinksServer
Server locatie
Linode
New Jersey
Verenigde Staten van Amerika
37.300275, -93.339844

Het wordt gehost in Linode New Jersey, met een nginx/1 web-server. De omgeving van de programmeertaal is Phusion Passenger (mod_rails/mod_rack) 3.0.9. ns4.linode.com, ns2.linode.com, en ns1.linode.com zijn sommige van z'n 5 Naam-servers.

IP: 96.126.119.60

Aangedreven door: Phusion Passenger (mod_rails/mod_rack) 3.0.9

Web Server: nginx/1

Codering: utf-8

PING www. (96.126.119.60) 56(84) bytes of data.
64 bytes from nb-96-126-119-60.dallas.nodebalancer.linode.com (96.126.119.60): icmp_seq=1 ttl=53 26.0 ms
64 bytes from nb-96-126-119-60.dallas.nodebalancer.linode.com (96.126.119.60): icmp_seq=2 ttl=53 26.5 ms
64 bytes from nb-96-126-119-60.dallas.nodebalancer.linode.com (96.126.119.60): icmp_seq=3 ttl=53 26.3 ms
--- www. ping statistics ---
3 packets transmitted, 3 received, 0% packet loss, time 2000ms
rtt min/avg/max/mdev = 26.094/26.345/26.577/0.197 ms
rtt min/avg/max/mdev = 26.094/26.345/26.577/0.197 ms

De laadtijd van de website is 1199 milliseconds, trager dan 60% van andere opgemeten websites. Een ping van de server wordt ook geregistreerd op 26.0 ms.

Server setup
Content-Type:text/html; charset=utf-8
Transfer-Encoding:chunked
Connection:close
Status:200
X-Powered-By:Phusion Passenger (mod_rails/mod_rack) 3.0.9
X-UA-Compatible:IE=Edge,chrome=1
ETag:"fb07d37fab3f752ae74cfb063d3bc317"
Cache-Control:max-age=0, private, must-revalidate
Set-Cookie:--
X-Request-Id:7c1a703aa591c99317c9f5203b0bf4ab
X-Runtime:0.013299
Date:--
X-Rack-Cache:miss
Server:nginx/1.0.6 + Phusion Passenger 3.0.9 (mod_rails/mod_rack)
P3P:--
Set-Cookie:--
Cache-control:private