Nuon.nl

Nuon staat gerangschikt op 473 in Nederland. 'Uw energieleverancier voor stroom & gas | altijd Nuon.'

473Rangschikking in Nederland

61.841Rangorde Wereldwijd

Maandelijks bekeken pagina's2.432.430
Maandelijkse bezoeken 495.752
Waarde per bezoeker€ 0,60
Geschatte waarde€ 236.135,03
Externe links1.686
Aantal pagina's--

Laatst aangepast: 24-11-2017 . Geschatte gegevens, lees disclaimer.

Bezoekers

LandLand rangGebruikersPagina bezoekers
Andere landen6,80%7,70%
Nederland 473 93,20%92,30%

Het merendeel van bezoekers komt uit Nederland.

CityCity rangGebruikersPagina bezoekersPagina bezoek per gebruiker
Heemskerk333.90%7.90%6.00
Franeker614.50%1.50%1.00
Geleen625.30%1.90%1.10
Alphen1134.00%3.80%2.90
Spijkenisse1574.20%1.80%1.30
Hengelo1994.40%1.60%1.10
Amsterdam77910.20%24.60%7.00
Rotterdam14263.60%1.60%1.30
Bezoekers geschiedenis Gemiddelde 90 dagen
Rangorde Wereldwijd51.9674.879
Dagelijks Aantal Bezoekers6.655 -10,26%
Dagelijkse bezoekers rang50.9863.408
Dagelijks Webpagina Bekeken14.104 -20,65%
Dagelijkse pagina bezoekers rang73.57911.794
Pagina bezoek per gebruiker3,00 -11,61%
Inhoud

www.Nuon.nl

Topics: Uw Huis Energiezuinig, Bekijk De Actie, en Doe De Verspillingscheck.

Categorie: 'Energie/Nutsbedrijven'

Leeftijd: Het domein is 21 jaar en 3 maanden oud.

7.277 gebruikers bezoeken dagelijks de site, elkeen bekijkt 3,00 pagina's.

LinksServer
Server locatie
Nuon Plb Holding
Amsterdam
Nederland
52.35, 4.92

Het wordt gehost in Nuon Plb Holding Amsterdam, met een Apache web-server. Het heeft 3 DNS registraties, ns.totaalnet.com, ns.totaalnet.org, en ns.totaal.net. De omgeving van de programmeertaal is Servlet/2.5 JSP/2.1.

IP: 212.108.15.246

Aangedreven door: Servlet/2.5 JSP/2.1

Web Server: Apache

Codering: utf-8

De server is sneller dan 57% van opgemeten websites, op 1256 milliseconds.

Server setup
Date:--
Server:Apache
WWW-Authenticate:Basic realm="CT"
Content-Language:en
X-Powered-By:Servlet/2.5 JSP/2.1
Vary:Accept-Encoding,User-Agent
Content-Type:text/html;charset=UTF-8
Cache-Control:proxy-revalidate
Transfer-Encoding:chunked
Proxy-Connection:Keep-Alive
Connection:Keep-Alive
Set-Cookie:--
Set-Cookie:--