Ftdworld.net

Ftdworld staat gerangschikt op 247 in Nederland. 'FTD World.'

247Rangschikking in Nederland

30.540Rangorde Wereldwijd

Maandelijks bekeken pagina's4.957.470
Maandelijkse bezoeken 406.350
Waarde per bezoeker--
Geschatte waarde€ 193.554,7
Externe links216
Aantal pagina's--

Laatst aangepast: 24-11-2017 . Geschatte gegevens, lees disclaimer.

Bezoekers

LandLand rangGebruikersPagina bezoekers
Andere landen5,40%0,60%
Nederland 247 89,00%95,40%
Verenigd Koninkrijk 17.847 5,60%4,00%

Het is vooral populair in de landen, Verenigd Koninkrijk & Nederland.

CityCity rangGebruikersPagina bezoekersPagina bezoek per gebruiker
Papendrecht811.40%9.80%11.00
Zevenaar96.20%10.50%22.00
Helmond126.60%9.00%18.00
Hillegom145.30%5.60%14.00
Almere2210.50%12.20%15.00
Beuningen463.80%7.80%27.00
Utrecht4812.20%15.10%16.00
Enschede863.10%4.20%17.00
Zoetermeer1414.60%2.00%6.00
Amsterdam8466.40%6.70%13.00
Bezoekers geschiedenis Gemiddelde 90 dagen
Rangorde Wereldwijd25.664 -8.596
Dagelijks Aantal Bezoekers8.988+29%
Dagelijkse bezoekers rang36.987 -13.439
Dagelijks Webpagina Bekeken88.073+19%
Dagelijkse pagina bezoekers rang11.400 -2.906
Pagina bezoek per gebruiker13,60 -8,16%
Inhoud

www.Ftdworld.net

Topics: Clear, Divx, Images, Erotic, en Sound.

De geschatte 9.828 dagelijkse bezoekers bekijken elk gemiddeld 13,60 pagina's.

LinksServer
Server locatie
Vps Hosting
Moscow
Rusland
55.75, 37.58

De omgeving van de programmeertaal is PHP/5.3.10-1~dotdeb.1. Het heeft 4 Naam-servers, waaronder openhosting.mars.orderbox-dns.com, openhosting.mercury.orderbox-dns.com, en openhosting.venus.orderbox-dns.com. Het wordt gehost in Vps Hosting Moscow, met een nginx/1 web-server.

IP: 81.176.236.102

Aangedreven door: PHP/5.3.10-1~dotdeb.1

Web Server: nginx/1

Codering: iso-8859-1

PING www. (81.176.236.102) 56(84) bytes of data.
64 bytes from 81.176.236.102: icmp_seq=1 ttl=55 153 ms
64 bytes from 81.176.236.102: icmp_seq=2 ttl=55 156 ms
64 bytes from 81.176.236.102: icmp_seq=3 ttl=55 149 ms
--- www. ping statistics ---
3 packets transmitted, 3 received, 0% packet loss, time 2000ms
rtt min/avg/max/mdev = 149.977/153.643/156.976/2.884 ms
rtt min/avg/max/mdev = 149.977/153.643/156.976/2.884 ms

De laadtijd van de website is 656 milliseconds, trager dan 87% van andere opgemeten websites. Een ping van de server wordt ook geregistreerd op 153 ms.

Server setup
Server:nginx/1.0.14
Date:--
Content-Type:text/html; charset=iso-8859-1
Transfer-Encoding:chunked
Connection:keep-alive
X-Powered-By:PHP/5.3.10-1~dotdeb.1
Set-Cookie:--
Expires:--
Cache-Control:no-store, no-cache, must-revalidate, post-check=0, pre-check=0
Pragma:no-cache