Bijenkorf.nl

Bijenkorf staat gerangschikt op 113 in Nederland. 'de Bijenkorf | Hét toonaangevende warenhuis.'

113Rangschikking in Nederland

23.804Rangorde Wereldwijd

Maandelijks bekeken pagina's19.606.860
Maandelijkse bezoeken 2.063.880
Waarde per bezoeker--
Geschatte waarde€ 981.592,63
Externe links2.396
Aantal pagina's--

Laatst aangepast: 24-11-2017 . Geschatte gegevens, lees disclaimer.

Bezoekers

LandLand rangGebruikersPagina bezoekers
Andere landen3,50%2,10%
Nederland 113 91,80%96,00%
België 5.536 2,40%0,90%
Frankrijk 67.835 0,80%0,50%
Duitsland 101.749 0,90%0,30%
Verenigd Koninkrijk 106.875 0,60%0,20%

Het merendeel van bezoekers komt uit Verenigd Koninkrijk, Duitsland, Frankrijk, België & Nederland.

CityCity rangGebruikersPagina bezoekersPagina bezoek per gebruiker
Rotterdam5414.50%19.20%10.00
Capelle712.70%1.70%4.00
Den Haag1326.10%10.10%12.00
Amstelveen1542.70%1.60%4.00
Amsterdam22415.30%17.60%8.30
Haarlem3051.70%4.20%18.00
Eindhoven4202.40%1.70%5.00
Utrecht4632.50%1.90%6.00
Bezoekers geschiedenis Gemiddelde 90 dagen
Rangorde Wereldwijd20.003 -2.311
Dagelijks Aantal Bezoekers12.626+9%
Dagelijkse bezoekers rang25.733 -3.782
Dagelijks Webpagina Bekeken79.671 -4,47%
Dagelijkse pagina bezoekers rang12.614 -23
Pagina bezoek per gebruiker8,80 -12,26%
Inhoud

www.Bijenkorf.nl

Topics: Openingstijden, Filialen, Klantenservice, Evenementen, Nieuwe Klant, en Winkelmand.

Leeftijd: Het domein is 22 jaar en 5 maanden oud.

13.806 gebruikers bezoeken dagelijks de site, elkeen bekijkt 8,80 pagina's.

LinksServer
Server locatie
Bluedome Internet Application Services Bv
Nederland
52.368892, 5.95459

Het heeft 3 DNS registraties, nsgbr.comlaude.co.uk, nssui.comlaude.ch, en nsusa.comlaude.net. Het wordt gehost in Bluedome Internet Application Services Bv, met een Apache web-server. Z'n IP nummer is 195.189.117.32.

IP: 195.189.117.32

Web Server: Apache

Codering: utf-8

PING www.de (195.189.117.32) 56(84) bytes of data.
64 bytes from www.de (195.189.117.32): icmp_seq=1 ttl=53 142 ms
64 bytes from www.de (195.189.117.32): icmp_seq=2 ttl=53 121 ms
64 bytes from www.de (195.189.117.32): icmp_seq=3 ttl=53 112 ms
--- www.de ping statistics ---
3 packets transmitted, 3 received, 0% packet loss, time 2001ms
rtt min/avg/max/mdev = 112.983/125.981/142.979/12.571 ms
rtt min/avg/max/mdev = 112.983/125.981/142.979/12.571 ms

De server is trager dan 49% van opgemeten websites, op 1448 milliseconds. Het resultaat van 142 ms wordt eveneens geregistreerd in een ping test.

Server setup
Date:--
Server:Apache
Set-Cookie:--
Expires:--
Cache-Control:no-store, no-cache, must-revalidate, post-check=0, pre-check=0
Pragma:no-cache
Set-Cookie:--
Set-Cookie:--
Set-Cookie:--
Set-Cookie:--
Vary:Accept-Encoding,User-Agent
Connection:close
Transfer-Encoding:chunked
Content-Type:text/html; charset=utf-8