9292.nl

9292 staat gerangschikt op 100 in Nederland. '9292 reist met je mee.'

100Rangschikking in Nederland

15.634Rangorde Wereldwijd

Maandelijks bekeken pagina's12.206.376
Maandelijkse bezoeken 2.084.305
Waarde per bezoeker€ 0,57
Geschatte waarde€ 991.254,39
Externe links2.631
Aantal pagina's--

Laatst aangepast: 24-11-2017 . Geschatte gegevens, lees disclaimer.

Bezoekers

LandLand rangGebruikersPagina bezoekers
Andere landen1,70%1,10%
Nederland 100 96,10%97,00%
België 7.493 1,40%1,10%
Duitsland 83.705 0,80%0,80%

Duitsland, België & Nederland is waar de meeste bezoekers vandaan komen.

CityCity rangGebruikersPagina bezoekersPagina bezoek per gebruiker
Rijsbergen110.90%0.80%4.00
Breukelen131.10%1.50%7.00
Bloemendaal320.90%0.60%3.00
Deventer420.90%1.00%5.00
Berlicum461.00%0.80%4.00
Diemen461.20%0.80%3.10
Utrecht526.30%6.90%5.10
Vlaardingen611.00%1.30%6.00
Rotterdam617.80%11.30%6.70
Maastricht801.00%0.90%4.00
Tilburg852.90%1.90%3.10
Haarlem873.90%2.80%3.40
Eindhoven984.50%3.30%3.30
Amsterdam9917.30%16.60%4.50
Amstelveen1071.70%1.90%5.00
Den Haag1114.00%5.20%6.00
Beuningen1240.90%1.00%5.00
Zwolle1491.20%0.80%3.10
Alphen1500.90%0.60%3.00
Nijmegen1551.10%1.10%5.00
Leiden1871.60%1.30%3.90
Delft2031.20%1.10%4.00
Almere2071.30%0.90%3.10
Enschede2140.90%0.50%2.50
Dordrecht2160.90%0.40%2.40
Groningen4611.20%0.70%2.80
Bezoekers geschiedenis Gemiddelde 90 dagen
Rangorde Wereldwijd13.1381.686
Dagelijks Aantal Bezoekers23.112 -17,06%
Dagelijkse bezoekers rang13.8721.825
Dagelijks Webpagina Bekeken68.418 -16,94%
Dagelijkse pagina bezoekers rang14.6581.818
Pagina bezoek per gebruiker4,16+0,2%
Inhoud

www.9292.nl

Topics: Actueel, Ov-chipkaart, Prijzen & Abonnementen, Zakelijk, en English.

Categorie: 'Reizen/Vervoer'

De site heeft ongeveer 25.272 bezoekers per dag, die elk gemiddeld 4,16 pagina's bekijken.

LinksServer
Server locatie
Reisinformatiegroep B.v.
Diemen
Nederland
52.33, 4.97

Het wordt gehost in Reisinformatiegroep B.v. Diemen, met een Microsoft-IIS/7 web-server. Het heeft 3 DNS registraties, ns2.vuurwerk.net, ns3.vuurwerk.net, en ns.vuurwerk.nl. Z'n IP nummer is 87.213.168.9.

IP: 87.213.168.9

Web Server: Microsoft-IIS/7

Codering: utf-8

De snelheid van z'n server wordt gemeten op 2078 milliseconds.

Server setup
Cache-Control:no-cache
Pragma:no-cache
Content-Type:text/html; charset=utf-8
Content-Language:nl
Expires:--
Server:Microsoft-IIS/7.5
X-UA-Compatible:IE=edge,chrome=1
Date:--
Content-Length:35825